Wiadomości

  • 27 września 2023
  • 1 października 2023

[FOTO] Magda Gessler zawitała do Górek Wielkich. Zobaczcie fragmenty odcinka

Magda Gessler zawitała do Górek Wielkich. Tym razem przeprowadziła swoje Kuchenne Rewolucje w "Dziupli u wuja", która zmieniła nazwę na "Pękata Chata". Odcinek został wyemitowany w czwartek (28 września) - w sieci można obejrzeć jego fragmenty i zdjęcia lokalu po rewolucji.

Magda Gessler w Górkach Wielkich. Przeprowadziła rewolucje w "Dziupli u wuja"
Magda Gessler w Górkach Wielkich. Przeprowadziła rewolucje w "Dziupli u wuja" · fot. facebook.com/DziuplauWuja


Wysokie koszty utrzymania lokalu, gości brakOpis odcinka w programie telewizyjnym stacji brzmi:

Przy ruchliwej drodze góralską „Dziuplą u Wuja" zawiaduje czwórka właścicieli. Po ośmiu latach w skromnym lokalu, właściciele postanowili się przenieść do znacznie większej karczmy. Chociaż przestronność kusi, to wiąże się z ogromnymi kosztami, które stawiają pod znakiem zapytania przyszłość miejsca. Gdzie nie tylko brak gości, ale też wieloletnie nierozwiązane konflikty powodują, że właściciele tracą zapał do prowadzenia restauracji. Michał, mimo wszystko, wierzy i marzy o tym, że uda mu się stworzyć dobrze prosperującą restaurację. Jego optymizm jest kontrastem dla coraz cięższych myśli Iwony, która widzi, jak jego marzenie zbliża się do końca. Trudna sytuacja doprowadziła do tego, że stracili już wszystkie oszczędności, a perspektywa przetrwania kolejnej zimy wydaje się nierealna. Koszty ogrzewania przewyższają dochody, a liczba gości nie daje nadziei na poprawę. W tym gwarze rodzinnych napięć, góralskich melodii i emocjonalnych rollercoasterów, pojawia się pytanie: czy Magda Gessler, znana z ratowania trudnych przypadków, znajdzie rozwiązanie dla „Dziupli u Wuja"?


Jak pisaliśmy ostatnio, znana restauratorka do Górek Wielkich przyjechała w czerwcu. "Dziupla u wuja" stała się "Pękatą Chatą". - Tu jest czad …! Po prostu pysznieee do zwariowana - pisała Gessler w mediach społecznościowych 15 czerwca.

Loading...


Chociaż w trakcie odcinka znana restauratorka doceniła klasyczny wystrój "Dziupli u wuja", to przeszedł on lekki lifting:

"Dziupla u wuja" po Kuchennych Rewolucjach · fot. TVN/materiały prasowe


Na stronie stacji TVN można też obejrzeć najlepsze fragmenty czwartkowego odcinka.

kr / cieszyn.news

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.