Wiadomości
- 26 stycznia 2024
[FOTO] Tańczyli poloneza na Rynku. Już po raz ósmy
Na cieszyńskim rynku maturzyści Zespołu Szkół im. Władysława Szybińskiego, ale też mieszkańcy Cieszyna, jak co roku zatańczyli poloneza.
"Polonez na cieszyńskim rynku" to wydarzenie organizowane przez popularnego cieszyńskiego Szybina od ośmiu lat. Tegoroczna edycja odbyła się w piątek, 26 stycznia o 14:00.
Wśród tańczących znalazła się burmistrz Gabriela Staszkiewicz. - Dziękuję za zaproszenie i piękne odtańczenie poloneza z maturzystami Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie. Zwłaszcza moim partnerom Grzegorzowi i Krzysztofowi - napisała w mediach społecznościowych, życząc abiturientom połamania piór w maju na egzaminach dojrzałości.
ZOBACZ TAKŻE
[FOTO] Nauczyciel z II LO im. Mikołaja Kopernika Mistrzem Europy w ultrakolarstwie!
Gorący tematPrzeszła do historii! Maja Chwalińska wicemistrzynią French Open - Rolanda Garrosa!
Gorący tematPaweł Pawlikowski z nagrodą w Cannes. Reżyser nagrodzony za film kręcony w Cieszynie
Zmarła Halina Sajdok-Żyła z Cieszyna. Była społeczniczką, wolontariuszką i laureatką Srebrnej Cieszynianki
Zmarł dr Jerzy Herma, człowiek dialogu, kultury i współpracy ponad granicami
Ponad 3,7 mln zł dotacji dla Powiatu Cieszyńskiego. Zostaną przeznaczone na modernizację pracowni w szkołach
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








